Wij helpen u graag persoonlijk verder.

Het Werkgevers Service Team is een team van ervaren arbeidsbemiddelaars in Zuid-Kennemerland en de IJmond. Onze adviseurs zijn specialisten in verschillende branches. Klik  hieronder op uw branche, en vind de adviseur die bij u past. Of bel direct: 088-5019191.

  • Administratief
  • Bouw
  • Detailhandel
  • Horeca
  • ICT
  • Productie
  • Schoonmaak
  • Techniek
  • Transport/logistiek
  • Zorg
Chris Duijn
Werkgevers Service Team Zuid-Kennemerland

chris.duijn@uwv.nl
06-549 83 023

Rianne Duijn
Werkgevers Service Team IJmond

rianneduijn@ijmondwerkt.com
06-121 97 372

Marijke Meulie
Werkgevers Service Team IJmond

marijkemeulie@ijmondwerkt.com
06-127 29 576

Peter Moët
Werkgevers Service Team Zuid-Kennemerland

peter.moët@pasmatch.nl
06-387 56 362

Diana Hermans
Werkgevers Service Team IJmond

dianahermans@ijmondwerkt.com
06-159 00 224

Marjan Franse
Werkgevers Service Team IJmond

marjan.franse@uwv.nl
06-115 96 188

Marion Dewaide
Werkgevers Service Team Zuid-Kennemerland

marion.dewaide@pasmatch.nl
06-415 16 555

Roy Rijnsburger
Werkgevers Service Team Zuid-Kennemerland

roy.rijnsburger@uwv.nl
06-213 32 595

Monique Beentjes
Werkgevers Service Team IJmond

monique.beentjes@uwv.nl
06-333 33 452

Kelly de Jager
Werkgevers Service Team IJmond

kellydejager@ijmondwerkt.com
06-174 08 073

Inge Kuijper
Werkgevers Service Team Zuid-Kennemerland

inge.kuijper@uwv.nl
06-526 95 912

Maik Pardo
Werkgevers Service Team IJmond

maikpardo@ijmondwerkt.com
06-128 73 582

Soraya Ikhlasse
Werkgevers Service Team Zuid-Kennemerland

soraya.ikhlasse@pasmatch.nl
06-295 93 491

Pieter Schoonderbeek
Werkgevers Service Team IJmond

pieterschoonderbeek@ijmondwerkt.com
06-535 23 134

Hans Peters
Werkgevers Service Team IJmond

hanspeters@ijmondwerkt.com
06-317 80 711

Dave Gehrels
Werkgevers Service Team Zuid-Kennemerland

dave.gehrels@pasmatch.nl
06-295 93 492

Marjolein Veeninga
Werkgevers Service Team Zuid-Kennemerland

marjolein.veeninga@uwv.nl
06-112 56 093

Bernik Kooijman
Werkgevers Service Team Zuid-Kennemerland

bernik.kooijman@uwv.nl
06-115 96 176

Daniëlle Everhard
Werkgevers Service Team IJmond

danielle.everhard@uwv.nl
06-291 54 822

Ali Göde
Werkgevers Service Team Zuid-Kennemerland

ali.göde@pasmatch.nl
06-462 15 303

Bob Selier
Werkgevers Service Team Zuid-Kennemerland

bob.selier@uwv.nl
06-115 96 588

Margreet Hollema
Werkgevers Service Team IJmond

margreethollema@ijmondwerkt.com
06-535 23 058

Marjolijn Gras
Werkgevers Service Team IJmond

marjolijngras@ijmondwerkt.com
06-261 46388

Carolien Zuidgeest
Werkgevers Service Team IJmond

carolienzuidgeest@ijmondwerkt.com
06-293 29 265

Dennis de Hoop
Werkgevers Service Team Zuid-Kennemerland

dennis.dehoop@uwv.nl
06-119 59 097

Twee locaties, één telefoonnummer.

Het Werkgevers Service Team staat voor u klaar op twee locaties: in Haarlem en in Beverwijk. Kom langs, of bel 088-5019191 en we vinden voor u de juiste adviseur.

Werkgevers Servicepunt Zuid-Kennemerland
Zijlsingel 1
2013 DN Haarlem

Werkgevers Servicepunt IJmond
Stationsplein 48A
1948 LC Beverwijk